Series
Ratings
282- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0- How to Get to Heaven from BelfastRated ★ 3.0
- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5