Series
Ratings
13
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0