Series
Ratings
18
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 5.0- Eye Love YouRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 2.5
Love will begin when Money endRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5