Movies
Ratings
147- BallerinaRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0