Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0