Movies
Ratings
134
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 2.5- Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5- SuperchondriacRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 3.0
The Dark TowerRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
RumbaRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 2.0