Series
Ratings
11
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 5.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 5.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
Roosevelt GameRated ★ 0.5
ミスター味っ子Rated ★ 3.0