Series
Ratings
114- Tokeikan no SatsujinRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
ホームルームRated ★ 4.0
Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0- The Decagon House MurdersRated ★ 4.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Angela BlackRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Aim for the Ace!Rated ★ 1.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.0
AlcatrazRated ★ 3.0
GyarusaRated ★ 2.0