Movies
Ratings
865
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
CuriosaRated ★ 2.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5- Barbershop 2: Back in BusinessRated ★ 2.5
MirrorRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Midnight RunRated ★ 3.5
Running on EmptyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 3.5