Movies
Ratings
121
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0- Over My Dead BodyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0