Movies
Ratings
274
Sherlock HolmesRated ★ 4.0- Mr. Daehan, Mr. MingookRated ★ 1.0
Shit Up!Rated ★ 1.0- Swindler in My Mom's HouseRated ★ 1.0
- Father And Son: The Story Of MenciusRated ★ 1.0
High School Girl Get MarriedRated ★ 1.0
Code Name: JackalRated ★ 1.0
Don't Tell PapaRated ★ 1.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0- My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 2.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
S DiaryRated ★ 2.0- Lovely RivalsRated ★ 2.0
- See You After SchoolRated ★ 2.0

Hot Young BloodsRated ★ 1.0- Jenny, JunoRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0