Titles you rated

Inside MenRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0