Titles you rated
SupermanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Love UntangledRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
DeliciousRated ★ 3.0
LionRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.0