Movies
Ratings
115
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5