Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The UninvitedRated ★ 1.5
Love On-AirRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0