Movies
Ratings
507
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5