Movies
Ratings
268
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5