Movies
Ratings
865
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- A Short Film About LoveRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0- Big DealRated ★ 2.0
SignsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Drawing CloserRated ★ 2.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 2.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.0