Series
Ratings
57- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Ms. MarvelRated ★ 3.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0