Titles you rated

I Live AloneRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
- Girl From NowhereRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5- The Boys Season 4Rated ★ 5.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 5.0- Shadow and Bone Season 2Rated ★ 5.0
- The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0- What If...? Season 2Rated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0