Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0