Movies
Ratings
2772- Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5

USS Indianapolis: Men of CourageRated ★ 2.5
AnotherRated ★ 1.5
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 1.5- ThrashRated ★ 3.0

HydraRated ★ 1.5
Nobody 2Rated ★ 3.0- War MachineRated ★ 3.5
- Sharkdog’s Fintastic HalloweenRated ★ 1.0
- EraxRated ★ 1.5
AnacondaRated ★ 3.0
Sumikko Gurashi : The Sky Kingdom and Two ChildrenRated ★ 2.0
PiranhaRated ★ 2.0
In A Violent NatureRated ★ 2.0
The Neon DeadRated ★ 1.0
MaryRated ★ 1.0
The WhisperingRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0- InfluencerRated ★ 2.0
- Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 1.5