Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- The WhirlwindRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5