Series
Ratings
15
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0