Movies
Ratings
53
Ode to My FatherRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5