Movies
Ratings
444
WickedRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 1.5
SopyonjeRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5