Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Love and AnarchyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Inventing AnnaRated ★ 4.5
- HalstonRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Love and AnarchyRated ★ 3.5
- ManiacRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5- Living With YourselfRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5