Series
Ratings
104
Itaewon ClassRated ★ 3.0- The 8 ShowRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5- Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0