Series
Ratings
371
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Kingdom Season 5Rated ★ 4.5- Golden Kamuy SaishushoRated ★ 4.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- One Piece Season 2Rated ★ 4.0
- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
Golden Kamuy Season 4Rated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 4.5- Golden KamuyRated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
Kingdom Season 3Rated ★ 4.0