Series
Ratings
181
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
My Fellow CitizensRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Fighting FoodonsRated ★ 3.5
- Drake & JoshRated ★ 4.5
- Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5- Hot BrothersRated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0