Series
Ratings
75
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- LegionRated ★ 3.5
LegionRated ★ 3.0
LegionRated ★ 3.0- Love and AnarchyRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0- Anxious PeopleRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 5.0
Gintama: Mitsuba ArcRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0