Titles you rated
MinariRated ★ 3.5- Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0- Karas: The RevelationRated ★ 4.0