Titles you rated
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 달콤한 쉼표, 북마리아나 제도Rated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 休 마음을 내려놓다, 규슈Rated ★ 4.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 2.5
Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.5- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- 한국기행 - 암자기행Rated ★ 4.0
- Ppong Ttareo GaseRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 3.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 4.0- Let's Walk TogetherRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0