Movies
Ratings
238
TumbleweedRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Dark WaterRated ★ 1.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 1.5- Bloody ReunionRated ★ 1.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5- One Night StandRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 1.5- WhiplashRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0