Movies
Ratings
251
Toy StoryRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
2046Rated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.5