Movies
Ratings
124
AnnihilationRated ★ 4.0- IntrudersRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
10,000 BCRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5- The Suicide ForecastRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
BladeRated ★ 1.5
UnknownRated ★ 3.5