Series
Ratings
94- AdolescenceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
- ShōgunRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
For All MankindRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- LTNSRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0