Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Coming to youRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 5.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- A Dance in VainRated ★ 3.5
- MagellanRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- Like Nothing HappenedRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5