Movies
Ratings
345
He Was CoolRated ★ 0.5
The GraduateRated ★ 3.0- Born To SingRated ★ 1.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 1.5