Movies
Ratings
317
Romeo + JulietRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.5
The RockRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5- All for LoveRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Project XRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0