Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5