Movies
Ratings
361
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0