Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 4.5
Late NightRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
InvictusRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
Dolemite Is My NameRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The End of the TourRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0