Series
Ratings
427
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0- The Bear Season 4Rated ★ 3.5
- Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 4.5- Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5