Series
Ratings
112
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
OchoyanRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
貴族探偵Rated ★ 2.5
Angel of DeathRated ★ 3.0
Dangerous VenusRated ★ 3.5
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.5
Koisuru HahatachiRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
OuroborosRated ★ 5.0
知らなくていいコトRated ★ 2.0