Movies
Ratings
645
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 4.0
- ChupaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
NoiseRated ★ 1.5- Love UntangledRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0- Cloud on MaruRated ★ 4.0
- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0

Troll FactoryRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- K.O.Rated ★ 2.0
- IncantationRated ★ 3.0