Movies
Ratings
799
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
G.I. JaneRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0- Our PresidentRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DreddRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0