Movies
Ratings
740
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5