Movies
Ratings
735
R-PointRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
CatsRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0