Movies
Ratings
140
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 5.0- Over My Dead BodyRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0